top of page
KARADEMİR RULMAN'DA.png

SEALMASTER

1935'ten beri Sealmaster ® rulmanları, “Ödün Vermeyen Performans” için tasarlanmış, endüstrinin tercih edilen rulman ürünü olmuştur. Birinci sınıf monte edilmiş bilyalı rulman hattı ve monte edilmiş makaralı rulmanları ile tanınan, en son yeniliklerin uzun bir geçmişi ve platform geliştirmeleri, dünya çapındaki Sealmaster müşterilerinin arıza süresini azaltmasına ve sistem çalışma süresi güvenilirliğini artırmasına olanak sağlamıştır.

Hem stok boyutlarında hem de özel tasarımlarda geniş bir seçim ile Sealmaster rulmanları, hem ıslak hem de kuru uygulamalar için çok sayıda yüksek performanslı sızdırmazlık seçeneğinde mevcuttur. Monte edilmiş bilye, monte edilmiş oynak makara, monte edilmiş konik makara veya rot başı ve küresel rulmanlar olsun, tüm tasarımlar hem daha az bakım hem de daha uzun rulman ömrü için tasarlanmıştır. Uygulama ve tasarım gereksinimlerini karşılamak için Klamploc ™ adaptör kilidi ve Skwezloc ® kilitleme bileziği gibi çoklu kilitleme tasarımları mevcuttur .

Daha yeni yenilikler, IP69K dereceli PN Gold ™ monteli bilyalı ve oynak makaralı rulmanlar, yıkanan ortamlar için korozyona dayanıklı çözümler sunar. Gold Line monteli bilyalı rulmanlar , rulman değişimi için harcanan zamanı azaltmak ve minimum temizlikle (zamandan daha fazla tasarruf) şaftın yeniden kullanılmasına izin vermek için artık iç bilezik deliğinde patentli bir TIME SAVING ™ eksenel oluğa sahiptir.

90 yılı aşkın süredir Sealmaster rulmanları, en zorlu uygulamalar için çözüm olduklarını kanıtlamıştır.

bottom of page