top of page
Loctite Bayii Karademir.png

LOCTITE®

Bağlamanın ötesinde

Yüksek performanslı yapıştırıcı çözümleriyle makinelerinizi güvenle çalıştırın ve üretim maliyetlerinizi düşürün.

LOCTITE® ile Potansiyelinizi Ortaya Çıkarın

İşinize güç veren ve üretim süreçlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan çözümleri ve hizmetleri keşfedin.

  • Plansız duruş sürelerini azaltın

  • Makine güvenilirliğini iyileştirin

  • Ekipman arızalarını önleyin

  • Üretim maliyetlerini düşürün

  • Tesisinizin verimliliğini artırın

LOCTITE ürünleri elektronik, otomotiv, havacılık, makine imalatı ve tıbbi cihazlar gibi çok çeşitli pazarlarda kullanılmalarının yanı sıra  bir çok genel endüstri alanında da bulunurlar.

Ürün gamı endüstriyel üretim, endüstriyel bakım ve araç bakım ve onarımı için çözümler içerir. Diğer  LOCTITE ürünleri yağlama maddeleri, kalıp ayırıcı ajanları, temizleyiciler ve bağlı mafsallar yapmak için faydalı diğer özel ürünleri içerir. Hem otomatik hem elle dağıtma ve kurutma sistemleri içeren tam bir standart ekipman hattı mevcuttur; özel ekipman tasarlanabilir, üretilebilir ve özel işlem ihtiyaçlarına göre entegre edilebilir.

Yaklaşımımız her aşamada müşterilerle yan yana çalışmaktır. tasarım ve ürün geliştirmeden üretim sürecine kadar, test simülasyonları ve dağıtım deneyleriyle birlikte tam sistem çözümleri sunmak için. Dünya çapında satış sonrası teknik destek ve yardım geniş bir yerel Teknik Destek Merkezi ağı sayesinde sağlanmaktadır:

bottom of page